Dom

Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy
Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy
Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy
Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy
1 2 3 4

Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd.

Założona w 2013 roku firma ROGO INDUSTRIAL (SHANGHAI) CO., LTD znajduje się w chińskim centrum gospodarczym - Szanghaju, które jest przedsiębiorstwem zorientowanym na eksport w ramach JXY Group.

 

Założona w 2007 roku JXY Group jest spółką zintegrowaną z niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą, która jest najbardziej wpływową firmą w dziedzinie powlekania wyrobów stalowych. Grupa posiada pięć najnowocześniejszych linii stalowych powlekanych kolorami, trzy stal cynkowaną ogniowo. linie i jedną zaawansowaną linię galvaume wysokiego poziomu w Chinach, o rocznej produkcji 1,4 miliona ton.Dzięki standardowemu systemowi zarządzania i działalności naukowej grupa przeszła kolejno ISO9001, ISO14001 i OHSAS18001.

 

Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy 0

 

Jako przedsiębiorstwo zorientowane na eksport, ROGOSTEEL przez ostatnie 4 lata skupiał się na poprawie jakości produktów i promocji usług.Dzięki całemu wysiłkowi personelu ROGOSTEEL zbudował współpracę z prawie 200 klientami z 68 krajów w Azji, Europie, Ameryce Południowej, Oceanii i Afryce i zdobył dobrą reputację dzięki uczciwości i pragmatyce.

 

Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy 1

 

Trzymając się koncepcji „otwartych i tolerancyjnych umysłów, agresywnego ducha, odwagi do rzucania wyzwania”, wszyscy pracownicy ROGOSTEEL zawsze dążą do rozwoju osobistego i zespołowego. W obliczu skomplikowanego i niestabilnego środowiska gospodarczego za granicą ROGOSTEEL podejmie żmudny wysiłek na markę JXY-ROGOSTEEL rozprzestrzeniającą się na całym świecie.

 

Jako potężny zespół w dziedzinie powlekania blach stalowych ROGOSTEEL chciałby iść razem z Tobą, aby stworzyć lepszy świat.

 

Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy 2

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : ROGOSTEEL

Ilość pracowników : 600~800

Coroczne wyprzedaże : >100

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

Port 1: TIANJIN

Port 2: SHANGHAI

Port 3: QINGDAO

Założona w 2013 r. Firma ROGO INDUSTRIAL (SHANGHAI) CO., LTD znajduje się w chińskim centrum gospodarczym - Szanghaju, które jest przedsiębiorstwem zorientowanym na eksport w ramach grupy JXY.

Usługowe

Trzymając się koncepcji „otwartych i tolerancyjnych umysłów, agresywnego ducha, odwagi do rzucania wyzwań”, wszyscy pracownicy ROGOSTEEL zawsze dążą do rozwoju osobistego i zespołowego. W obliczu skomplikowanego i niestabilnego środowiska gospodarczego za granicą ROGOSTEEL podejmie żmudny wysiłek na markę JXY-ROGOSTEEL rozprzestrzeniającą się na całym świecie.

 

Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy 1

 

Azja: Korea, Singapur, Wietnam, Tajlandia, Malezja, Indie, Pakistan, Indonezja, Bangladesz, Nepal i Sri Lanka, Jordania, Izrael, Arabia Saudyjska, Irak, Turcja, Liban, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Jemen ...

Europa: Ukraina, Cypr, Rosja ...

Afryka: Egipt, Albania, Nigeria, Zimbabwe, Sudan, Maroko, RPA

Ameryka Południowa: Paragwaj, Republika Kostaryki, Chile, Peru, Brazylia, Nepal

 

Chiny Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy 2

 

Firma Zespół

Jako przedsiębiorstwo zorientowane na eksport, przez ostatnie 4 lata ROGOSTEEL skupiał się na poprawie jakości produktów i promowaniu usługi. Dzięki wysiłkowi wszystkich pracowników ROGOSTEEL nawiązał współpracę z prawie 200 klientami z 68 krajów w Azji, Europie, Ameryce Południowej, Oceanii i Afryce oraz zdobył reputację goog w uczciwości i pragmatyczny sposób.

KONTAKT

Adres: NO.600, MOHE ROAD, BAOSHAN DISTRICT, SZANGHAJ, CHINY

Adres fabryczne:No. 96th, Fuyuan Road, Boxing County Strefa rozwoju gospodarczego, prowincja Shandong