Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Klient na Bliskim Wschodzie odwiedza ROGO
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-21-6117-9339
Skontaktuj się teraz

Klient na Bliskim Wschodzie odwiedza ROGO

2019-01-28

Latest company news about Klient na Bliskim Wschodzie odwiedza ROGO

Po południu 23 stycznia 2019 r. Klient z Bliskiego Wschodu, Shajan, przyjechał do Szanghaju, aby przeprowadzić rozmowy handlowe i wizyty w naszej firmie.

Shajan został przedstawiony przez mojego przyjaciela. Opierając się na zaufaniu, chciał odwiedzić naszą firmę i fabrykę. Tym razem Shajan przyszedł do naszej firmy i spotkaliśmy się w sali konferencyjnej, podczas której szczegółowo przedstawił profil firmy i informacje o naszych produktach. Zgodnie z jego życzeniem klienci zgłaszali również pewne wymagania jakościowe. W związku z tym przeprowadzamy szczegółowe i udokumentowane odpowiedzi. Klient jest zadowolony z naszej odpowiedzi. Poprzez tę bezpośrednią rozmowę, mamy lepsze zrozumienie i zrozumienie z naszymi klientami.

Cały proces trwał 4 godziny. Klient wyraził uznanie dla siły naszej marki i jakości produktu i ma nadzieję na współpracę z nami.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Stal galwanizowana Dostawca. Prawa autorskie © 2018-2024 prepaintedgalvanizedsteel.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.